| Kre a întrebat:

Salut,as vrea sa intreb pe fetele care au purtat UGGuri,atunci cand le porti iarna,se uda materialul acestora,sau iti ajunge zapada la ciorapi,strabate prin tesatura? eu am purtat doar toamna si primavara,pentru ca iarna nu le vroiam,le purtam si iarna, dar cand nu era multa zapada, cand de abia se aseza zapada.asa ca am nevoie de ajutorul vostru! astept raspunsul vostru, multumesc anticipat! P.S. dau funda, si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde, daca sunt fake-uri cu siguranta se vor uda insa daca sunt originale nu ai nici o sansa. Eu am 3 perechi de UGG-uri originale si sunt foarte bune, de multe ori intram cu ele in zapada sa vad adica se uda si niciodata nu s-au udat ci dimpotriva chiar tineu foarte cald. Asa ca daca esti dispusa sa dai niste banuti in plus pe UGG-uri originale te asigur ca nu se vor uda si iti vor tine de cald.

2 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

DA,chiar foarte rau. Funda?

| Dulcik_Elisa_1994 a răspuns:

Da se uda numai daca calci intentiont dar daca calci cu grija nu se uda