| 4you a întrebat:

As vrea sa ma tund ca Justin Biber stie careva cum se numeste freza lui ca eu sincer nu stiu (si peste tot unde ma duc sa ma tund sunt numai frizeritze care nu stiu sa tunde) angry

Multumesc!

5 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

De ce nu mergi cu niste fotografii cu Justin in care se vede tunsoarea din mai multe parti?

| Zambete89 a răspuns:

"nu stiu sa tunde" rolling on the floorlaughing se zice nu stiu sa TUNDA laughing
hai ca asta e chiar tare laughing

| fsdfdsfdsf a răspuns:

...asa' are varul meu freza. nu e tuns, doar lasa. ti parul sa creasca, si fileaza`l in parti la perciuni, iar bretonul piaptanal intr-o parte` dar sa-ti acopere fruntea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie decat sa iti lasi parul sa creasca, il piepteni intr-o parte, il intinzi cu placa si il dai cu fixativ ca sa iti stea. Shy un coleg dea meu de clasa are o placa cam de 15 cm lungime si asa de fain i sta parul cand sil intinde!

| deyotsa a răspuns:

laughing. Romana ta ma depaseste. da na multi gresimi nu`i asta.

aaa.Cum o zis naNe