| Dutulianelo a întrebat:

Salut, as vrea sa ma tund dar nu stiu cum as vrea ceva ce se poarta și sa fie scurt.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mai bine te sfatuiesti cu un hairstylist bun. Sau cauta pe pininterest t hairstyle men si vezi ce crezi ca ti-ar sta bine din ce e pe acolo. Du-te eventual cu mai multe poze la hairstylist si intreaba-l ce ti-ar sta mai bine

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce esti, fata sau baiat, ca dupa nickname, nu-mi dau seama happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

La un salon de coafura frizewrie iti va arata si xplica mai bine eci de acolo ca sunt calificati in domeniu.