| KrS_5833 a întrebat:

Salut as vrea si eu sa ma tund ca asta din imagine dar nu stiu cum ma puteti ajuta mersi http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsoare-cu-t epi-blonzi

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Pai intai sa iti lasi parul sa iti creasca putin mai mult decat il aveai tu in general. Nu stiu cum ai parul in prezent, dar era un exemplu. Iei poza, si o arati la stilista. Cel mai usor mod. Succes

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Misto tunsoarea big grin

| BRoxana a răspuns:

Te anunt ca nu e neaparat sa iti iasa parul ca aceluia pentru ca probabil pe capul lui au stat 10 hair stylisti si nu e pare lucru pentru cred ca tipul ala are parul doar putin mai lung si si-l face tepi e mai mult o freza decat o tunsoare, parerea mea, baftahappy

| Dannyjj a răspuns:

Nu prea ai pus bine intrebarea "dar nu stiu cum ma puteti ajuta". Pentru aceasta freza trebuia sa ai parul mai lung si apoi suvitate cu blond deschis.

| masterblaster a răspuns:

Iei o punga care o modelezi dupa cap, dupa care faci niste garui in ea cu diametrul de 30-40 milimetri. Apoi o pui inapoi pe cap si prinzi cu penseta prin gauri firele de par care le vopsesti blond si iese freza.(nu e 100%)Sau o caciula in loc de punga

| Ina_8759 a răspuns:

Pai scoti fotografia la imprimanta si mergi cu ea la un coafor unde vei fi tuns "ca la carte". Eu totusi spun ca tipu e mai mult aranjat.cu niste tepi acolo, ma rog.