| Iulian998876 a întrebat:

Salut.
Aveti idee cum pot face sa scap în totalitate de coșuri și sa am pielea catifelata pe față?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De cele mai multe ori, pielea nu face altceva, decat sa comunice in numele organelor tale interne ce se intampla cu ele.
Mai jos ai o explicatie pentru ce inseamna cosurile sau alte probleme ale pielii, in functie de partea fetei pe care apar.
https://www.csid.ro/......e-12310182
Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Te duci la dermatolog pentru ati da un tratament bun. Acneea nu se trateaza asa usor.

| Iulian998876 explică (pentru alina2k18):

Dar nu am acnee

| alina2k18 a răspuns (pentru Iulian998876):

laughing Dar ce ai?

| lorena1gianinak a răspuns:

Un dermatolog te poate ajuta sigur. Dacă ești în adolescenta este normal. Acneea adolescentina este normala în unele cazuri. Dacă ești băiat și nu folosești produse pentru femei (și nici nu e normal sa folosești) pentru curățarea tenului mergi la un doctor. Îți va da un tratament.

| alina2k18 a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Scrie pe vreun gel de curatare sau crema ca e doar pentru femei si e interzis barbatilor? laughing
Daca e barbat nu trebuie sa isi curete fata dimineata si seara si sa isi dea cu o crema?

| lorena1gianinak a răspuns (pentru alina2k18):

Ba da mămică, ce am zis eu da su nu? Eu ma refeream la unele produse care sunt strict de femei. Ca fondul de ten și alte dracii de astea.))))))))

| Andreeush a răspuns:

Du-te la un dermatolog.