| Costelus710 a întrebat:

Salut, care este cel mai bun ( și ieftin) site de pe care poți cumpăra haine? ( Pentru bărbați ) mulțumesc anticipat!
Desigur, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| ynexistenta a răspuns:

Joom e bun, dar ajung greu sau uneori nu ajung si in plus tb sa stii masurile perfect la haine, daca vrei de la noi din tara, asta e cel mai ieftin magazin, in unele orase il gasesti si ca magazin fizic nu doar online https://www.ppt.ro/

2 răspunsuri:
| abcddcba a răspuns:

Sunt mai multe. Poti incerca si joom, de acolo imi comand anumite lucruri, sau wish, sau aliexpress, sau amazon. Partea nasoala este ca sosesc cam greu, dar sunt chiar foarte frumoase si destul de ieftine.

| Epickk a răspuns:

Te salut!
Ai putea sa incerci sa iti descarci aplicatia "wish"
Acolo gasesti si imbracaminte printre multe alte chestii destul de ieftina.
Ajung ceva mai tarziu dar merita in cazul in care esti dispus sa astepti.