| marina_1486 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele in a deveni reprezentant lady's? Trebuie sa platesc ceva?

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.

Avantaje : - iti ocupi timpul cu ceva, inveti cum sa prezinti si cum sa vinzi un produs

Dezavantaje : - castigi 10 Ron daca dai comanda de cca 400 Ron [ deci nu se merita ]
- o sa te plictisesti la un moment dat

| nonameih0000 a răspuns:

Eu sunt de 2 ani reprezentat. Produsele nu sunt cine stie ce, da rsunt ieftine si diversificate. comanda minima e de 133 lei si ai din acest pret 25%. Daca dai de mai putin mai platesti taxa de ambalare vreo 5 lei si nu mai ai discount straight face atat de mare...Recent s-au adaugat si produse pe care le primesti.Ce e nasol e ca multe sunt stoc limitat si te trezesti ca nu mai sunt...dar eu am facut ceva bani cu revista asta cu toate astea big grin Daca esti interesata contacteaza-ma

| Bubbles_5301 a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie sa platesti.Si sunt multe avantaje :p produsele sunt mai ieftine, tu ai reduceri foate mari, primesti chestii gratis.Este mult mai bine, spre deosebire de avon sau oriflame la care am fost si eu...happy