| Didixu a întrebat:

Vreau sa ma fac reprezentant si nu stiu la ce...Lady's,Avon sau Oriflame? spuneti-mi avantajele si dezavantajele acestei firme! big grin Fundita!

2 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Eu iti recomand avon deoarece primesti produse gradis si chia e un produs bun

| Niculinaa a răspuns:

Am fost reprezentat Avon..si am renuntat deoarece primeam foarte rar cadouri.iar discountul era mic.
Acum, sunt reprezentant Oriflame si sunt multumita. Spre exemplul:
la o comanda intre 70-300 lei ai discount de 23%
la o comanda intre 300-600 ai discount de 30%
mai mari de 600 ai discount de 40%.
Daca esti interesata sa devi reprezentant Oriflame, iti pot oferii mai multe detalii si te pot ajuta: niculina_niculina08@yahoo.com