| ViorelaVio a întrebat:

Salut cat costa sa fi un super star pe stardoll a incercat cineva? si daca da ce avantaje aveti?

3 răspunsuri:
| ViorelaVio explică:

Multumesc pentru raspuns nu intentionez sa fiu un superstar doar vroiam sa vad preturile si ai dreptate in loc sa ii cheltuim pe ceva frumos ii cheltuim pe niste jocuri tampite...big grin

| JBStandsForMe a răspuns:

Eu sunt superstar din a mea zi pe stardoll. Costa 2. 30 (aprox.) EURO. E destul de tare. A te machia este destul de interesant, iti poti dezvolta creativitatea.
Daca esti superstar poti de asemenea si sa iti decorezi casa mai frumos, mai unic.
Daca iti permiti sa platesti superstar, eu iti recomand sa te faci, dar nu tot timpul. Doar cand vrei sa cumperi ceva neaparat sau vrei sa faci o schimbare la suite-ul tau.
Viata de superstar este frumoasa, dar nu necesara.
AA, si daca in timp ce esti superstar iti pui o coafura speciala, iti va ramane si dupa ce nu mai esti, deci BONUS!

| byabyaby a răspuns:

Un super-star e skmp adica depinde pentru 1000 d bani 250 lei(2500 bani vechi)d nu e cine stie ca ca decat poti sa cumperi camere si obiecte ori ce haine adica chiar orikare d e o risipa in loc sa-ti iei u de bani aia ceva dragut dai pe stardoll poti sa dai si la shop cand ai cont si acolo poti si sa o imbraci si sa o machezi km vrei decat dai klik pe haine sau machiaj si apare fata ta si app daca esti super star poti sa-ti alegi orke koafura sti ca sunt unele blokate ...si daca vrei sa comanzi super star o sa iti adauge multi bani pe satrdol adica nu multi ca aia orkm se duk trebuie sa comanzi mereu ca sa ai cine stie ca vila si multe haine si machiaj poti sa comanzi prin intermediul cardului telefonului(phone00)mda mult succes orkm e o pierdere