| lSarcastiquel a întrebat:

E bun Samsung star 3? Este la moda? laughing Ce avantaje are si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Kinus12 a răspuns:

Nici dupa pret nici dupa avantaje nu e bun pentru ca:
-n-are sistem de operare
-are doar 3, 15 MP
-este scump si nu merita cumparat
Atat e bun ca are Wi-fi si Bluetooth ce are orice telefon
Eu la pretul ala mi-as cumpara un Samsung Galaxy Ace sau Mini 2

3 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Nu e chiar asa de bun..este adevarat ca a fost lansat in 2012 da nu e cine-stie-ce.Cand scrii un mesaj nu iti aprar literele "w, y, z."

| CCAdrian a răspuns:

Daca til iei in principal pentru a asculta muzica a vedea videoclipuri si a trimite mesaje e un telefon destul de bun!
Are un pret de 310 lei noi (3 milioane 1 suta) pe siteul galaxygsm.ro sau poti intra direct pe linkul acesta : http://www. galaxygsm.ro/_/product.php? id_product=210

| SilentStorm a răspuns:

Dupa parerea mea, nu este foarte performant fata de pret, totusi, depinde si de tine.Eu ti-as recomanda un Orange Pasadena sau Samsung Galaxy Y Pro.
Funda