| byencutza95 a întrebat:

caut un job in targu-jiu pentru impartirea pliantelor, part-time si as dori sa stiu daca este cineva care stie de aceste lucruri sau care ma poate ajuta si informa cum asa putea sa lucrez in acest domeniu. multumesc. happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Sandulescu_Mihai_1968 a răspuns:

"Munceste lejer si avantajos, 1-2 ore pe zi, in propriul tau MAGAZIN VIRTUAL pe NET, pe care il primesti absolut gratuit, utilat si gata aprovizionat cu tot ce este necesar. Toata munca ta este dezvoltarea paginii prin anunturi,reclame, iar vanzarile le va face magazinul. Procentul de castig este calculat automat la fiecare vanzare la orice ora a zilei, non-stop. Detalii pe mail: sandulescumihai68@gmail.com, tel 0723183906.\"

| Khatlyn a răspuns:

Buna. Cred ca as putea sa te ajut cu un job part-time. Daca mai esti interesata, lasa-mi un mesaj.