| byencutza95 a întrebat:

caut un job in targu-jiu pentru impartirea pliantelor, part-time si as dori sa stiu daca este cineva care stie de aceste lucruri sau care ma poate ajuta si informa cum asa putea sa lucrez in acest domeniu. multumesc

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Draga mea, crezi intrebarea ta e la categoria potrivita? Vezi si tu o multime de intrebari de genul asta fara nici un raspuns, intrebari puse la categorii cat de cat potrivite.In loc sa stai in fata calculatorului cautandu-ti un job mai bine ai cauta tu singurica. Sunt mult mai mare sansele sa gasestiwinking

O zi buna!