| Wordofthat999999 a întrebat:

Ce imi recomandați pentru par samponul alpecin sau parusan?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde pentru ce problema te confrunti. La Alpecin au pe categorii. Este foarte bun. Alt tratament pentru regenarea parului si stralucire de la Gerovital cu keratina.

| Donsavas a răspuns:

Pentru chelie iti recomand sa iei proscar de la farmacie, Sa l faci pulbere si sa l bagi in soluție pe care s o pui in cap si sa o tii acolo. Iar ca șampon sunt bune cele cu aminexil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți cade parul alpecin
Sau gerovital tratament expert regenerant cu keratina.

| Ely1234567 a răspuns:

Eu îți recomand Parusan eu am folosit tot pentru căderea părului

| Wordofthat999999 explică:

Nu-mi cade părul, nu am probleme cu el, dar il vreau foarte foarte des si sa creasca mai repede.

| bbnnmm a răspuns:

Eu am folosit Alpecin. Am fost impresionată de rezultate, și mai ales de faptul că s-au văzut rezultate foarte repede, 2-3 luni.