| ledzeppelin a întrebat:

Ce parere aveti de crema anticelulitica Nivea Goodbye Cellulite?

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Eu am folosit si sa stii chiar functioneaza se vad rezultate dar sa o folosesti an fiecare zi.Deci pentru mine a fost chiar foarte buna

| WeedMan a răspuns:

Nu mai folosii creme anticelulita pentru ca nu sunt bune mai deloc.Ca sa scapi de celulita trebuie sa faci sport si masaje.Stiu foarte bine deoarece am un prieten care este de 15 ani antrenor la un club de fitness

| Cristina_4016 a răspuns:

Bani aruncati degeaba, incearca Reducell Thermo.Mai scumpa, dar mai buna.