| Moora123 a întrebat:

Salut,

Ce pereche de incaltaminte se potriveste cu sacou albastru, sport, camasa alba si blugi albastri? (ca baiat, evident).

De preferat ceva pana in 250 RON, H&M sau Bershka.

Multumesc happy

7 răspunsuri:
| Moora123 explică:

PS: Sau orice alt magazin usor de gasit in toata tara. Fara magazine mici si obscure, oricat de bune ar fi, nu pot sa petrec 4 ore pana il gasesc happy

| chocopatri a răspuns:

Ar merge rosu, foarte bine! Niste bascheti sau tenesi! Poti incerca unii cu tinte ar arata foarte bine.Se gasesc foarte usor, cam oriunde deoarece se poarta!:*Sper ca te-am ajutat.

| Moora123 explică (pentru chocopatri):

Imi poti arata niste poze? happy

| chocopatri a răspuns (pentru Moora123):

Sigur!

| chocopatri a răspuns:

Poti sa cauti pe google! Scri bascheti rossi cu tinte!:*