| Winchesster a întrebat:

cine joaca Stardoll.com? va rog spuneti-mi cum sa-mi fac stardolari gratis fara cardul de plata. poate sunt niste siteuri proxi sau ceva de felul dat.as dori sa ma ajutati! si apropo... FUNDITA!

31 răspunsuri:
| ßσьσсєℓα a răspuns:

Intra nu stiu cate zile pe stardoll facebook si iti va scrie ca ai castigat monede star iar ultima zi pe facebook stardoll ai 5 stardollari.

| deyutza135 a răspuns:

Pai daca ai fb poti sa te loghezi la stardoll de acolo la fiecare 5 zile primesti5 stardolari. app eu sunt mileycyrus1452 pe stardoll

| Andreea625 a răspuns:

Pai e cam greu dar merita sa castigi 2000 de stardolari! Te duci si iti faci cont pe stuff point in fiecare zi vei castiga 25-30 banuti. Pentru a face acesti bani pe stardoll iti trebuie 50, 000 de banuti! Spor la treaba! Fundita?

| Daria_ʚiɞ_1998 a răspuns (pentru Andreea625):

Mie nu imi merge sa fac bani cu stuff points... ma poti ajuta? gen merge dar faza e ca ma pune sa fac conturi si dupa nu merg... ca trebuie sa platesc

| dianainsta01 a răspuns (pentru Antonyya):

Cat de tare! Raspunsul tau este foarte folositor! happy

| Aberdeen a răspuns (pentru Antonyya):

Chiar este folositor site-ul acestawinking

| Lambda a răspuns (pentru Antonyya):

Cum bag codurile in stardoll?

| ramonaramonica a răspuns:

Eu stiu. Daca ai cont pe facebook, scrii acolo unde cauti persoane stardoll. stii tu pe primul
si daca te conectezi 5 zile la rand a 5 zi vei primi 5 stardolari happysper ca ti-am fost de ajutor! fundita?

| ramonaramonica a răspuns:

Dar ps. daca nu te grabesti sa stii ca aceasta oferta este odata la 2 saptamani

| misskarina103 a răspuns:

Pai e simplu exista un sait htgf ( hot to get free) acolo din cand in cand iti apare cum sa faci stardolari GRATIS... de acolo iti mai poti lua si haine gratis daca vrei da-mi un mesaj id iu meu : lolapopa18 fundita?

| AlyKaulitz2010 a răspuns:

Eu joc SD :] Stardollari nu se pot face cu manual proxy [ numai hainele free le iei cu manual ]. Ca sa poti lua stardollari GRATIS sunt cateva posibilitati [ DAR, sa nu crezi ca o sa ai sute de banuti SD :]] ].
Deci :
In primul rand,dai pe numarul de Stardollari. O sa te duca pe pagina unde iti apare cati Starcoins ai, cate zile de SS mai ai etc chatterbox
Eu, limba o am setata pe Romana si o sa-ti spun in Romana cum scrie :]
Mai jos in pagina scrie => Castiga Stardollari.
Dai click si scrie acolo ce poti face pas cu pas :]

| Winchesster explică (pentru AlyKaulitz2010):

Da,mersi mult.am incercat modalitatea asta mai de mult!

| LM_Patricia_1997 a răspuns (pentru AlyKaulitz2010):

Cum te cheeama pe strd?

| SpanacheAndreea23 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamăgesc dar nu poti decat sa iei haine de pe site.uri nu poti face sd dcat facand misiuni sau conectandu-te pe fb sper ca te, am ajutat :*

| AwwrMiruThà a răspuns:

Logheaza-te cu fb-ull!

| danieluta12 a răspuns:

Salut! trebuie sa te conectezi la facebook sau sa intri in fiecere zi pe stardoll daca nu vrei intra in stuffpoint!
ei bine sper ca tea-m ajutat cu ceva.

| Daria_ʚiɞ_1998 a răspuns (pentru danieluta12):

Cum faci puncte cu stuffpoint?

| Georgiana_Marina_1998 a răspuns:

Pai cu academia, cu Facebook-ul si cam atat! Celelante motalitati nu sunt eficente!

| DiiaBiia a răspuns:

Poti face sd gratis cu StuffPoint... Daca ai cont pe StuffPoint poti face pana la 200 de scoala, sd si sp! Pupp... FunditZzZa? :*

| Maria_Diana_1999_9rpC a răspuns (pentru DiiaBiia):

Si cum imi pot face cont?

| Zaharia_Ana_Cristina_1979 a răspuns:

E foarte simplu trebuie a faci misiuni

| Micutza_Madalinutza_1969 a răspuns:

Nu sunt siteuri pentru asa ceva dar daca esti star pori stchimba banii aia mov cu stardolars

| deliapisicutza a răspuns (pentru Micutza_Madalinutza_1969):

Banii "aia mov" se numesc starcoins sau monede star in lumba noastra

| Micutza_Madalinutza_1969 a răspuns (pentru deliapisicutza):

No lasa ca ai inteles ideea ^_^

| printesa00 a răspuns (pentru deliapisicutza):

"lumba"?*Limba!

| alexandruza a răspuns:

Intra pe si da clic pe imagine:Jocuri Dressup pe Stardoll

| stardoll123 a răspuns:

Pai te poti loga la facebook sau la twiter la contul meu si dupa setari. mai poti descarca bara de instrumente stardoll pentru a primi 10 stardolari la fel ca la facebook si twitter. Sau o data pe saptamana la cadoul ilnic poti sa castigi 3 stardolari sper ca te-am ajutat.

| Calea_Daniela_1999 a răspuns:

Faci multe sarcini la academie iar dealungul timpului vei primi stardolari. eu am castigat pana acum 90 de stardolari la academie happy ca sa incepi anul la academie da clic pe butonul mov cu A din josul paginii tale (STANGA)

| DiaDiana10 a răspuns:

Eu joc stardoll.Ca sa faci sd sunt mai multe variante:1. Daca iti confirmi o adresa de e-mail poti invita prieteni si castigi 50 sd per prieten; 2. Te conectezi la facebook, primesti 5 sd; 3. Faci misiuni la academie si pe parcurs faci sd dar si sc! Fundita?happy

| OnceaMelissa a răspuns (pentru DiaDiana10):

Primesti 50 sd doar daca acel prieten se face superstar