| cassdavid285 a întrebat:

Salut! Cine poate sa îmi dea aplicația forex? va rog!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt foarte multe aplicații de Forex. Nu exista 1 aplicație de Forex.
Învață mai întâi ce e Forex. Și vezi pe urmă cu aplicațiile.

| carevaescu a răspuns:

Forex înseamnă foreign exchange adică schimb valutar. Sunt extrem de multe aplicații Forex. Dacă ne spui pentru ce vrei să folosești îți putem da o recomandare.
Spre exemplu dacă vrei să schimbi valută în lei ca să faci cumpărături atunci probabil revolut cea mai bună.
Dacă vrei să faci Forex trading, atunci probabil vrei să stai cuminte, pentru că cel mai probabil vei pierde bani.

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0