| alexutzu00791 a întrebat:

Imi poate explica cineva ce este Forex-ul?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Este o piata de tranzactii cu valute. Nu are un sediu exact dar se opereaza cu sume foarte mari. mai pe romaneste se vinde si se cumpara valuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forex-2u.com - sa stii putina engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piata FOREX - este o piata internationala de schimb valutar in care participantii castiga din diferenta cursurilor valutare internationale.
www.tranzactiiforex.ro/forex/ce-este-forex

| iri a răspuns:

Forex este si o fosta echipa de fotbal care s-a desfiintat tonguelaughing Forex Brasov big grin

| mariusbg a răspuns:

Incearca si pe www.forexhuge.com

| gyssy a răspuns:

Exista roboti care lucreaza automat pe forex, dar costa si am inteles ca sunt profitabile, se numeste " GPS Robot " succes...