| Smilee4Mee a întrebat:

Cu ce as putea asorta o pereche de incaltari de genu: http://www.pantofiplus.ro/......-maro.html Fundoi!

Răspuns Câştigător
| CrazyLoveMix a răspuns:

Pai, parerea mea: Blugi skinny ( negri sau albastru inchis) + un tricou ( de preferat, alb ) + o jacheta ( hmm... la culoarea pantalonilor sau botinelor thinking vezi tu :* ) + o esarfa crem. E bine? Asa m-as imbraca eu, poate avem stiluri diferite. Sper ca e de folos. :* Funda? nail biting laughing

2 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Hmm,cu niste blugi albastru inchis, o bluza mai simpla, o esarfa si o jachetaconfusedsau dress+un top care sa se asorteze sau o rochita(bine inteles ca de toamna-iarna)

| Diianne a răspuns:

Mpai, blugi skinny, cu o bluza sau camasa inflorata, si o jacheta maro. big grin. Ca accesori ar fi dragute niste bratari in culori nude [ crem, maro, bej ] si un lant finut. big grin