| grosumira a întrebat:

cu ce pot asorta aceste culori:
-albastru(haina)
-alb(haina)
-alb si albastru(haine si esarfa)
-gri(vesta)
Pot fi culori ori haine!

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Haina albastra merge foarte bine cu alb,negru,rosu,galben si verde.[fusta,colanti,panataloni lungi]
Haina alba merge cu orice culoare.[pantaloni,fusta,colanti]
Haina alba si esarfa albastra merg foarte bine cu rosu, negru si galben.[pantaloni, fusta]
Vesta gri merge foarte bine cu o bluza alba si o pereche de pantaloni sau colanti violet sau albastrii sau cu o camasa alba si o fusta neagra.
Sfatul meu este sa nu te imbraci cu mai mult de 3 culori pentru ca nu da bine.Succes! Ai grija de tine! Funda?:*

2 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

_albastru(haina)=alb,galben, bleumarin,negru
_alb (haina) =negru,bej,gri,verde,mov,maro
_alb si albastru (haine si esarfa)=alb,albastru, galben
_gri(vesta)=alb, negru
sper ca te-am putut ajuta (EU TI-AM SUGERAT CULORI CU CARE POTI SA ASORTEZI FIECARE HAINA IN PARTE)

| Meli2000 a răspuns:

Uite ceva folositor:
Albul se asorteaza cu orce si e o culoare racoroasa
Intrebarea:
HAINA ALBASTRA se asorteaza cu blugii albi (lungi sau trei sfert),tricou alb sau albastru foarte deschis,pantofi albi sau albastru deschis,(bleomarin doar daca jacheta e asa)(bleomarin pentru pantofi)
Pentru haina alba gri sau albastru
Pentru alb si albastru gri sau bleomarin, alb, albastru deschis
Vesta gri blugi albi (lungi sau treisfet) in general alb
Sper sa iti placa!