| stelahoney2000 a întrebat:

cum credeti care bratari sunt mai originale: din margele sau din ață?

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Din ață categoric sunt si mai originale, si arata si mai superb happy, acuma depinde si de imaginatia ta si cum vrei sa-ti iasa, la astea cu ață e mai multa bataie de cap de la cele cu margele si de aceea eu zic ca-s mai speciale, acuma depinde si tie ce-ti plac ^.^ [gusturile nu se discuta]. Bafta! love struck

3 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Cele din ata sunt mai originale dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca cele cu ata sunt mai originale.
Si mai frumoase.
Te pup!

| DiamondEyes a răspuns:

Cele din ata. Dar le poti "orna" cu 2-3 margele, insa cele din atat simple arata mai fain.