| WonderlandJewerly a întrebat:

Buna, fac bratari handmade din margele, si am facut acest model https://imgur.com/a/WARP56K pentru aniversarea Centenarului. Cum vi se pare? Credeti ca s-ar vinde? Mersi happy

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cu o promovare buna, eu cred ca s-ar putea vinde. Arata bine, dar eu m-as gandi sa pun si altceva in locul acelei inimi rosii. Un barbat se va afisa mai timid in public purtand o bratara cu inimioare.

| Unicornys a răspuns:

Este foarte frumoasa, are un stil traditional, si cred ca vor fi multi doritori. Eu as cumpara-o!