| Ex0id200 a întrebat:

Cum pot sa imi cresc parul la culoarea naturala daca acum sunt blonda ombre pana aproape de rădăcină + breton? Plănuiesc sa ma tund scurt, cand si daca se mai liniștesc apele. Exista vreo metoda prin care sa-mi fac parul sa creasca mai repede sau o fi bine sa ma vopsesc iar într-o nuanta apropiata de cea naturala?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Te vopsești evitând culoarea naturală. Doar lungimile. Într-o nuantă asemănătoare cu a ta. Asta a fost metoda mea de a reveni la nuanta naturală. Periodic, tunzi vârfurile.