| هوراس a întrebat:

cum sa fac sa am parul drept fara sa il intind cu placa? am parul in bucle si ma enerveaza la culme straight face

2 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Eu imi las parul lung, si ca baiat e destul de nasol, dupa ce il spal, imi pun un fes pe cap, dupa ce se usuca, il piepten si se aseaza ok(si eu am par ondulat).

| Elena211 a răspuns:

Nu ai cum sa il ai drept daca ai bule fara sa il intinzi cu placa. Intinde-l cu peria si uscatorul dar rezultatele nu vor fi ca si cu placa, dar vei scapa de bucle.