| Maria2058 a întrebat:

cum se foloseste tratamentul Instant-Repair pentrectie a varfurilor despicate de la Gliss? Pe el scrie: Masati pe parul uscat cu prosopul dupa fiecare spalre si pieptanare. Deci, trebuie sa ma dau cu el dupa ce imi usc parul si sa il aplic cu prosopul, sau cum?sad SI dpa fiecare piepatanre, adica in fiecare dimineata? Dau funidta pentru cele mai bune sftaturi!

1 răspuns:
| natalia_7677 a răspuns:

Buna dupa ce ti-ai uscat parul, l-ai peptanat iti aplici tratamentul.
il poti folosi zilnic dupa fiecare pieptanare