| andu_9113 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cum se foloseste gazul lampant pentru par? inainte de baie sau dupa? dar la pieptanare? trebuie sa-ti umezesti parul sau trebuie sa fie uscat? multumesc celor care au raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Bixu a răspuns:

Gazul se foloseste dupa baie dar nu imediat lasi foarte un pic sa se usuce parul si apoi dai cu putin gaz.la pieptanare la fel parul trebuie sa fie uscat ca daca ai parul ud nu se aplica cum trebuie.Si eu m-am dat cu gaz odata sau de 2 ori si am facut la fel.Succes! Funda?big grin