| Sunshine31 a întrebat:

Salut big grin am nevoie de idei! happy deci: sunt tunsa bob, parul mi-e putin dupa umeri in jos, si am breton intr-o parte. Eu natural sunt creata,dar daca mi-l las cret si bag spuma imi sta umflat in parti. dar il mai aranjez putin si e ok. Dar spuneti-mi,fetelor, cum sa mi-l mai prind. ca deja m-am saturat tot sa il intind,desi imi sta chiar bine intinshappy am mai fost tunsa mai demult bob, dar aveam o treapta in spate si cret imi arata mult mai bine. deci? cum sa mai mi-l aranjez? big grin

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Hmm, nu stiu daca era bine sa te tunzi bob, tu fiind creata.
Oricum, ti-l poti lasa asa "valvoi" sau il iti poti prinde bretonul(intr-o parte) cu o clema mica, o floricica. Sau de ce nu il poti tine asa in coc, putin "dezordonat". O sa arate bine.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper sa-ti placa.
Take care!

| Sunshine31 explică (pentru h3r):

Eu m-am mai tuns odata bob, si cu o scara, ti-am zis,. si mi-a stat super si cret si intins. dar acum intins imi sta ft bine dar cret...trebuie aranjat mai multhappy acum astept sa mai imi creasca mai mult parul si sa ma tund in scari! de-abia asteptlaughing
si da, multumesc pentru poze, chiar imi plac :*

| h3r a răspuns (pentru Sunshine31):

big hug
Numai bine, sper sa-ti creasca mai repede.

| Sunshine31 explică (pentru h3r):

Multumeeesc, multumeeesc! big grin

| h3r a răspuns (pentru Sunshine31):

Cu cea mai mare placere happy

7 răspunsuri:
| chanelissupreme a răspuns:

Eu optez pentru parul prin in coada, sta ff bine love struck Adica iti prinzi parul si iti lasi bretonul pe fata happy O sa-ti stea super love struck

| skumpiiiii a răspuns:

Fa-tii buclee cu placaa happy

| Sunshine31 explică (pentru skumpiiiii):

Dar merge daca e asa scurtut si drept?