| blueeyedgirl a întrebat:

Salutbig grin desi am parul des si sanatos, sprancenele lasa de dorit ...au firele subtiri, rare si cresc in jos.Nu sunt deloc ordonate; am folosit ulei de ricin si nimic.Ma gandeam sa mi le rad ca sa creasca mai dese, cam in cat timp cresc inapoi? daca a incercat cineva ...detalii va rg

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu le rade.
Nu face acea prostie!
du-te la un salon, tatueaza-le discret

| heiii a răspuns:

Hmm..mai bine ai incerca sa ti le tatuezi.ar dura destul de mult sa iti creasca.cateva luni bune, daca nu, si jumatate de an. depinde ce ulei de ricin ai folosit. eu am folosit de la sana si de la solaris. am fost foarte multumita.

Răspuns utilizator avertizat