| rihanna7865 a întrebat:

Am niste sprancene foarte subtiri adica rare cu as putea sa le fac sa fie mai dese si mai groase? am folosit uleiul de ricin dar parca mai mult cadeau firele de la el crying... please helpp;(

5 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Pai ti le poti face la un salon sau daca nu cum fac eu, cu un creion special de sprancene ti le mai ingrosi.

| purringkitty a răspuns:

Incearca Ecrinal gel fortifiant pentru gene si sprancene. Arata ca un rimel transparent. Eu am folosit si mi-a facut genele mai lungi si mai dese.

Sau poti sa creezi iluzia ca sunt mai dese si mai groase conturandu-le cu un kit pentru sprancene - http://www.eyeslipsface.com.ro/......ancene.php

| MrLobaLoba a răspuns:

Rihanna are sprancele subtiri :O?

| Denissaaaassd a răspuns:

Asteapta 2 saptamani, iti vor creste sigur. Apoi, du-te la un salon sa te penseze