| Similion a întrebat:

Salut. Daca este cine pe aici frizer sau poate sa-mi raspunda, imi poate recomanda cineva un fixativ bun, care sa-mi tina parul bine chiar daca e putin mai spre lung? Sunt baiat si as prefera ceva de calitate, chiar daca si pretul este mai mare. Nu am stiut exact ce categorie sa aleg, sper sa fie ok. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un salon de frizerie si iti vor spune acolo.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu trebuie neapărat sa dai mulți bani pe un fixativ dacă știi sa-l folosești cum trebuie.
Pentru fixare lejeră-tine-l la 15 cm de par.Pentru fixare puternica-da pe degete apoi rapid prin par pentru ca fixativul se va usca repede pe mâna.