| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 14 ani si am parul putin lung.
Vreau sa vad cum imi sta cu par mai lung.
Cum as putea face sa imi creasca mai repede?
Funda ...scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| XyYx a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, e f bun. Iti dai pe par si il lasi sa actioneze vreo 3 ore, apoi faci baie. O data pe saptamana, tin sa mentionez.
O sa iti creasca mult mai repede.

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Iak..baiat cu parul lung... urat.winking doar rockeri de aia nespalati mai sunt asa. tunde-te ma omule! k asa sunt baietii lasati...cu parul scurtwinking

| JustmeV a răspuns:

Uleiul de ricin face minuni pentru cresterea parului. Il poti gasi la farmacie la un pret foarte convenabil.

| KaPy2 a răspuns:

Astepti sa-ti creascawinking
Nu-ti da cu prostii pe par, poate mai tarziu ramai fara par

| irrumator30 a răspuns:

N-ai ce face! trebuie sa astepti cumintel. Parul creste natural, nu poti face nimic sa-l faci sa creasca.

| HighDefinition a răspuns:

Eu cand am fost mic aveam parul rar si m-am ras aproape la zero si a crescut foarte repede pe luna.

| Vlad327 a răspuns:

Pai... Cea mai buna solutie e sa te speli pe cap in fiecare zi big grin nu neaparat cu sampon dar apa ajuta big grin

| elenaroxana_1212 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iti lasi deloc parul lung...un baiat este mai atragator cu parul scurt.dar daca intr-adevar vrei sa il ai lung sa iti creasca mai repede incearca cu ulei de ricin cu vitamina A