| costimovrin a întrebat:

Salut! Dacă mă duc la un frizer și îl întreb ce freza mi-ar veni bine oare e ceva deplasat/ciudat? Sau unde as putea sa mă duc să mă interesez de acest aspect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii arati cu telefonul, eventual descarci mai multe poze cu frizuri, in caz de frizerul nu va sti sa te rezolve cu una.
Si nu e ciudat, nu degeaba anumite frizerii au la dispozitie si un catalog sau un tablou cu modele de frizuri.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este nimic deplasat sau ciudat, este ceva ce poti sa intrebi cu usurinta.

Numai bine!

| Celcestietot a răspuns:

Pai daca nu iti accepta aceste intrebari nici frizerul, atunci cine?

| mentholinks a răspuns:

De ce sa fie deplasat. Asta ar trebui sa faca parte din meseria lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dentist, astia au treaba cu frezele.