| GhostSura a întrebat:

Salut! De ce multe fete/femei acum prefera baieti/barbati cu cercei, tatuaje, taietura la spranceana, stilati, cu masina?!
Acuma multe daca nu ai masina sau nu esti "smecher" nu te considera niciuna. Poate un barbat sa fie smecher, frumos rau fara tatuaje piercinguri etc? Daca da, cum?
Mie una nu imi plac prostiile astea tatuaje piercinguri accessori cercei, mai ales cerceii si piercinguri parca te face sa para gay laughing
Vreau si eu niste sfaturi sa fiu asa zis mai "smecher", mai frumos, mai atragator, ce pot face?
Urat stiu ca nu sunt, multe fete mi-au zis ca sunt dragut, frumusel, iar cand merg pe strada astea ma remarcheaza o granada de fete, inseamna ceva sau nu inseamna nimic?
Va rog frumos vreau si eu niste sfaturi sa fiu mai si mai bine.

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

"parca te face sa para gay "
Serios?
Nu stiam ca persoanele gay arata intr-un fel. Afli ceva nou in fiecare zi. Poate-s eu defect ca n-am cercei,tatuaje si piercinguri...

Fiecare om e atras de anumite lucruri. Multora le place increderea in sine,la un nivel acceptabil. Unora le place sa fii plin de tine. Unora le place daca esti bogat,altora daca esti ok.
Conteaza mult in ce cercuri te invarti,cu cine vorbesti si cum te prezinti. Dar si mentalitatea. Nu fi nici obsedat sau disperat dar nici genul distant complet si chiar nesimtit. Trebuie o balanta si uneori rabdare.
Sansele pentru o partenera cu care sa fii compatibil in destule aspecte si cu care sa ai ceva frumos sunt destul de mici(asa e in general...)
Aspectul e primul lucru pe care-l observa oricine la tine,de aceea trebuie sa te ingrijesti(nu doar lucrurile de baza, ci cu totul). Sa ai grija cum te prezinti(statul drept, sa nu ai o incruntatura permanenta cum au unii, etc) si sa para/fie cat mai natural. Si tu sa fii cat mai natural. Orice ai face, sa nu fie dus intr-o extrema in care pare ca joci teatru. Degeaba pare ca faci totul perfect daca nu esti tu insuti.Asta te va duce mai jos decat orice altceva.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Generalizare eronata.
Nu sunt multe fete, doar cele naive si prostute, care prefera asemenea specimene de smecherasi cu basini in cap.
Pacat ca unii chiar sunt frumusei, dar vocabularul de smecher si imbracamintea gen cocalar, ma dezgusta.

| Frank51 a răspuns:

Pentru că multe femei nu mai au standarde.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vai de capul tău. Mai spală-te și tu.

| Ineys a răspuns:

Nu mai umbla dupa toate panaramele. Umbla dupa fete/femei cu standarde, ca nu se uita toate dupa masini, muschi si fite. Doar alea cu 2 tarate in cap care cauta ceva pe masura lor. Pe una cu 3 facultati n-o impresionezi tu cu o masina nici daca e Lamborghini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remarchează? Cred că le șochezi cu inteligența ta. O granada de inteligență!

| selos a răspuns:

O grenada de fete de remarca. interesant.