| Noideas a întrebat:

Salut, de curand m-am hotarat sa ma tund scurt.[in momentul de fata am parul cam pana la mijlocul spatelui poate putin mai jos si cret.] acum nu stiu ce sa fac: sa mai tai putin din lungime si sa mi-l filez sau sa il tund scurt? Daca se poate un sfat.happy

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu-l tunzi scurt, s-ar putea sa regreti si sa-ti vrei parul lung inapoi.Mai bine tai putin din lungime si atat. Daca vrei schimbari ale parului iti poti face diferite coafuri.

| secre1girl a răspuns:

Eu cred ca ar fi ft bine sa ti-l tunzi scurt pentru ca parul cret este mai greu de intretinut si nu arata foarte bune cand este lung, dar nici foarte scurt, putin mai sus de umeri si oricum parul creste destul de repedewinking

| AntoniiiaxD a răspuns:

Cel mai bine e sa-l lasi asa. Ar fi bine sa-ti iei putin din varfuri. Dar daca tu vrei sa faci o schimbare, fa cum vrei tu. Pana la urma e parul tau :*. Bafta!