| EuNuMint a întrebat:

Hey.Cum asi putea sa ma tund? am parul lung, drept, cam pana la jumatatea spatelui. Am mai avut parul in scari si nu prea mi-a placut.
Ma gandeam sa mi-l filez, si sa mi`l fac in " V ". da nu stiu daca o sa imi stea bine straight face
Voi ce ziceti :-s?

3 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Daca te tunzi singura sigur n-o sa-ti stea bine.Mai bine te duci la salon si cel mai bine sa-ti iei si o poza cu tunsoarea pe care ai vrea-o pentru ca am observat ca in general coafezele nu prea inteleg cam ce-ti doresti cand le explici in cuvinte.

| EuNuMint explică:

Pai nu lol nu ma tund singura laughing)