| EzeQuielz a întrebat:

Salut, doresc pareri pentru parfumurile "Eau de Parfum Y Yves Saint Laurent" si "Eau de Toilette Eros Versace", sunt indecis, multumesc.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

YSL La Nuit De L'Homme e preferatul meu. Are un miros proaspat, ca de dupa dus si este foarte persistent. Am facut odata un test cu el dandu-ma pe dosul palmei cu un puf. M-am spalat pe maini de destule ori, mi-am facut dus, am spalat si vasele, iar parfumul tot se mai simtea putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine le mirosi cu nasul tau propriu. big grin