| andreizwx a întrebat:

Salut

Este buna placa aceasta pentru ridicarea bretonului si intoarcearea lui http://www.flanco.ro/......negru.html

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu am o părere foarte despre bună despre această marcă și cred că acea placă este destul de bună.
O zi bună!

| PinkPanther001 a răspuns:

Am cumparat aceasta placa in urma cu aproximativ o luna, si sunt foarte multumita. Desi am parul foarte aspru si des cu aceasta placa il intind repede. Am avut inainte o placa tot Remington care a rezistat 7 ani, insa s-a rupt firul.E cea mai buna placa de intins parul pe care am incercat-o.Se incalzeste super repede, nu arde parul, iar parul rezista mult timp aranjat.Eu o folosesc si pentru bucle.