| anonimul0alaa a întrebat:

Salut, eu am foarte multe alunite pe corp, daca ma bronzez la fel de mult precum culoarea alunitelor nu se vor mai vedea, nu?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nici nu e indicat sa te bronzezi tare cu atatea alunite dapai sa te bronzezi pana nu se mai vad.
Pe de alta parte daca vrei sa scapi de unele dintre ele exista operatii cu laser, dar trebuie sa mergi la un cabinet specializat care sa le examineze si sa le indeparteze doar pe cele care nu sunt un risc din punct de vedere al cancerului de piele.

| Catrice a răspuns:

Faci altele pana le ascunzihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa arati ca un carbune?

| Adrian5575 a răspuns:

Tot o sa se vada.

| DenqOO a răspuns:

Pai ca sa te bronzezi atat de mult trebuie sa ajungi ca te prajesti. Mergi la un dermatorlog si vezi daca se poate face ceva.

| Iunicu a răspuns:

Dar de cine încerci să le ascunzi?

| AdrianPetru98 a răspuns:

Nu e de glumit cu alunitele! Poti oricand face cancer dacă le expui prea mult la ultraviolete.