| Antonia154 a întrebat:

Salut, eu sunt in poza de pe profil, nu imi plac ochii...nimic nu imi place voua cum va pare, sincer ca nu ma supar. poate pot corecta ceva, dati-mi niste solutii, dau funda la cel ce este sincer cu mine.sad

Răspuns Câştigător
| TheFreak9 a răspuns:

Jasmine,vorbesc serios, esti o dulcedrooling

9 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Pai. photoshopeaza`i

| manuelaaa a răspuns:

Nu iti mai face poze de aproape,pari grasuta,mai ales pentru ca esti cu capul inclinat spre camera. Ochii, mie mi se par cea mai frumoasa parte din pozahappy, nu vad chiar nimic rau la ei.Incearca sa ti cont de sfaturile mele, si trimite-mi un mesaj cand ti-ai schimbat poza-vedem daca e mai binehappy. sper ca te-am ajutat:*

| Raya_9247 a răspuns:

Eu cred,ca de fapt asta e un cliseu,ca sa-ti spuna lumea "esti frumoasa, draguta, perfecta...etc." laughing (scuzati-mi sinceritatea, nu ma pot abtine) P.S: Fiecare om e frumos in felul lui.

| pisikutza a răspuns:

Esti foarte frumoasa! nu trebuie sa schimbi nimic, trebuie sa te simti bine just the way you are!

| HelpMeNow a răspuns:

Esti frumoasa, ochii sunt faini, ti se par urati deoarece este o poza alb-negru, incearca o poza colora si nu o sa fie la fel big grin
Niciodata sa nu corectezi o poza ca aceasta, deoarece poti sa o strici foarte repede

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Esti frumoasa asa cum esti. Cine te va placea te va placea asa cum esti, nu va schimba nimic la tine. succes. big grin

| syjey a răspuns:

Daca nu iti place de ce ti-ai mai pus-o?

| greutateideala a răspuns:

Ai ochii frumosi.cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ce problema ai cu ochiii laughing? Sunt chiar in regula unii au ochi cu probleme si se si vede aceea e neplacut. nu ai tai> laughing ar trebui sa ai mai multa incredre in sine