| imagummybear a întrebat:

Cum vi se pare ca arat (poza de la profil) urata (nu ma supar)sau draguta? Am 12 ani.Dar in aceasta poza cati ani mi ai da? 2ani sau mai mult de 12? laughing Merci.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta.mititicadar frumusica!
Esti scumpa!
Sper sa nu fii o viitoare piti.winking
pa-pa

7 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Ai stofa de pitipoanca

| EmaEmax a răspuns (pentru Kerli):

Cum dracu poti sa-i zici unui copil de 11-12 ani ca are stofa de pitipoanca? Pnm... daca are o bluza roz (toate fetele de varsta ei poarta roz) si o pereche de ochelari asta nu inseamna ca e pitipoanca.Am impresia ca habar n-ai ce-i aia o pitipoanca!

| positivity a răspuns:

Ești simpatică.
Dar, în această poză ţi-aş da vreo 11 ani.

| AddXf a răspuns:

Ti-as da cam 10 ani laughing sincer... Esti slabuta si mica...din cate vad eu. Poza e okwinking. Imi place bluza, dar si ochelarii happyFunda?

| FadetoBlack a răspuns:

Nu-mi place bluza ta de culoarea neonului roz...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Arăţi de vârsta ta, ceea ce e ok.
Un sfat: Nu încerca să pari ceea ce nu eşti, mai ales de la vârsta asta.

| pynck a răspuns:

Pai dupa mine ati dau 13 pentru ca ai haine de asa natura si arati oare cum...happy