| DariusKX a întrebat:

Salut!
Ieri mi-am cumpărat o pereche de adidași negri cu alb,din greșală am scăpat putina pasta de pix pe adidași și nu știu ce să mai fac,orice as face nu se ia, mă puteți ajuta va rogggg!
Nu mă intrebati cum a ajuns pasta aia de pix acolo

Răspuns Câştigător
| andreiscripcaru a răspuns:

Dacă sunt murdari pe partea Alba înmoaie în clor un betisor de urechi și freca-l pe pata dar ai grija sa nu dai pe partea neagră (nu garantez ca funcționează)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă cu așa ceva, peste

https://www.dacris.net/......manent/Alb

| nuziccaasavreau a răspuns:

Poti incerca cu diluant, dexal, acetona, clor si daca doar ti se ingalbenesc pe viitor sau cu pasta de dinti

| DariusKX explică:

Mersi mult bro laughing