| Adinastar a întrebat:

Vreau sa vând cuiva din alt oraș o pereche de adidași, însă nu știu cum sa procedez. Vreau sa-i trimit prin curier. Ma puteți ajuta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe site la fan curier, chemi un curier din formularul ala al lor, completezi acolo ca vrei banii ramburs si cam aia e.

| anonimg a răspuns:

Te duci la fan courier sau îi chemi tu la tine prin formularul de mai jos:
https://www.fancourier.ro/courier-step-2/
Sau suni la orice firmă de curierat prin care vrei să expediezi un produs, și te învață ei cum să faci. Găsești numere de telefon ale firmelor de curierat pe internet.

| Konstantinos99 a răspuns:

Suni la o firma de curierat in care ai incredere, la call centre sau pe site la sectiunea trimite o comanda, introduci datele cerute, iti genereaza un cod de urmarire, apoi in 1-2 zile vine curierul pentru ridicare.