| danyyyel a întrebat:

Salut la toti scuzati de intrebare:
Am parul cret si as dori niste sfaturi in legatura cu imbracamintea... si cam ce as putea purta la banchet (nici bine na inceput scoala si deja ma gandesc la banchetbig grin)mersi anticipat
As dori cat mai multe sfarturi nu siteuri cu frizuri imbracaminte etc multumesc inca o data...

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Prea putine detalii pentru un raspuns care ti-arputea folosi, trebuie tinut cont de fizicul tau de stilul tau de a te imbraca de ceea ce vrei sa prezinti, otinuta sobra, o tinuta extravaganta, una terna sau nu stiu ce stil vrei sa adopti, revino cu detalii, noi suntem aici sa te ajutam!

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

O rochie scurta simpla, o singura culoare, sandale asortate, si doar cercei micutzi, eventual si o geanta o singura culoare, bafta multa si pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| danyyyel explică:

Pai... ce sa spun lacutara e singura care si-a dat seama ca sunt baiat... pai miar folosi o tinuta extravaganta terna sau sobra tacutara astept sa imi scris ori pe privat ori la intrebare mersi si fizicu as putea spune ca sunt cam slabutbig grin si nu chiar inalt nu depasesc 1. 80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi parul desprins
Si imracaminte... o rochita mai scurta [ culoare : capucino ]
Si niste sandale/pantofi cu toc ft inalt happy
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti purta o camasa cu patratele stiu eu gusturile tale:si o pereche de pantaloni asortati cameshei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vreiºº