| danyyyel a întrebat:

Buna seara... as dori si eu cateva sfaturi cu am parul cret in fata si as dori cateva frizuri si haine cu care sal scot in evidenta mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...
Daniel, iti trebuie bun gust pentru iti alege haine care sa te scoata in evidenta intreg...nu doar parulhappy
deci pentru asta iti trebuie doar bun gusthappy cred ca il ai dejabig grin
daca nu, vorbeste cu un stilist sau uita-te la vede cu parul cret si vezi cu ce sunt imbracate...si pur si simplu te poti orienta dupa asta...sau la persoane pe strada cu acest fel de par... daca ti se pare ceva special la ele uita-te atent si can ajungi acasa.happy gandeste-tehee hee du-te in mall si ia-ti haine la modalove struck

have a nice day!kiss

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In fata? thinking Pai...niste codite africane? Iar cu hainele...chiar nu stiu ce sa-ti spun, dar expunerea indecenta se pedepseste...mai nou.

| danyyyel explică:

Pai...eu vreau sa citesc si parerile altora... mai ajuta mai mult asa mersi anticipat