| spirt1 a întrebat:

Salut.Mai sunt 2 saptamani pana la eventualul banchet din cls.a-8-a.Cum ar trebui sa ma imbrac ca sa arat "cool"? Mentionez ca nu sunt rapper sau punker.Ma imbrac in blugi conici, tenisi si tricouri... Dar la banchet vreau sa arat diferit. Dau fundahappy

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai din pacate ar trebui sa iti achizitionezi si tu un costum, nu prea pretentios, caci nu e genul tau. M`am gandit la o tnuta nu prea "la 4 ace", si sper sa-ti placa:). blugi normali sau conici de un gri mai inchis, tenisi negri, bretele un alb mai spalacit si marginele rosii si camasa gri, si ar mai merge un sacou negru, si cred si o palarie, ma rog palaria nu`i obligatorie:)).

http://www.google.com/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat:)

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Baietii la banchet, din cate stiu eu, se imbraca la costum. Din cate ai scris, nu prea cred ca e stilul tau, dar nu ai ce face. Ai arata bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un rahat il poti impacheta in ce ambalaj vrei tu ca tot rahat ramane.tu vrei sa fii om? sau esti om? conteaza ambalajul sau continutul? eticheta din frunte sau ceia ce smti tu ca esti?

| razvan101 a răspuns:

Costum.la "4 ace"