| spirt1 a întrebat:

Eu ma imbrac cu blugi conici, tenisi, si tricouri.Cum as putea sa ma imbrac la banchetul de sfarsit de clasa a VIII-a? Vreau poze nu explicatii.Mersi.

3 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Aici gasesti foarte multe idei:
http://www.mujer.ro/moda/blog-23

Distractie placuta!

| ovidius a răspuns:

Vrei să te duci la banchet?
Renunţă (pentru o seară măcar) la blugi, tenişi şi tricouri.
Dupa nick, nu îmi potda seama dacă eşti fată sau băiat, aşa că îţi spun: încearcă ceva elegant sau MĂCAR casual. Dar fără blugi, trening, adidaşi & tricouri...

Nu de alta dar o să râdă toţi de tine: "Uite că n-are cu ce să se îmbrace"