| BracKMyhay95 a întrebat:

Maine vreau sa ma tund si nu stiu ce frizura sa-mi trag, ca pana acum am fost in "V" si imi statea bine dar acum din cate vad nu mai e la moda (este batraneasca).
Am vazut un baiat la sala care era tuns ceva gen sus cu forfeca si in parti+spate era cu 1, dar de la crestet in spre spate era intr-un fel panta, si chiar era misto.
Ati putea sa imi spuneti cum se numeste aceasta frizura si daca se poate sa imi spuneti niste modele de frizuri care sa nu fie dinacelea cu creasta tuguiata, ceva care sa il ridic dar sa fie cu par mai mic.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.lyla.ro/tunsori/
Te pup!

| KenVyQ a răspuns:

Bob-ul este o frizura cu par mic