| Gamingx61 a întrebat:

Salut,
Ma gandesc sa imi schimb frizura, am creasta si e demodata demult, puteti sa imi aratati ceva frizuri la moda?

5 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

O ai "kreasta" smug poti sa faci ca cocosu?rolling on the floor

| facepalmlol a răspuns (pentru Zabbyel):

Poti sa ma crezi cum vrei, dar mie imi plac freza lui Zayn Malik.

| Zabbyel a răspuns (pentru facepalmlol):

Nu este vorba de ce cred eu despre tine happy
ci mi-este vorba si important ESTE ce-ti place tiewinking

| facepalmlol a răspuns (pentru Zabbyel):

Scuzeeee,se pare ca am incurcat ceva...
La inceput am vrut sa comentez la raspunsul tau pentru ca mi s-a parut amuzant,iar pe urma am vrut sa si raspund la intrebare,si se pare ca,mda, vezi si tu cam ce-a iesit.
Sorry, ala ar fi trebuit sa fie raspunsul intrebarii, nu comentariul la raspunsul tau.

Da, le-am cam incurcat.

| Zabbyel a răspuns (pentru facepalmlol):

Am inteleswinking
nici-o problema tongue