| PeStraziGoale a întrebat:

mi-am cumparat o fusta http://www.okazii.ro/catalog/52765191/fustita-cu-volanas e-.html#galerie (e altfel modelul) si mi`e cam rusine sa merg cu ea la scoala din cauza la picioare. Mi se pare ca am slabit si se vad asa in fusta asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:22, s:0&tx=80&ty=55&biw=1140&bih=727

. Ce sa fac? Sa mi`o pun sau nu maine?

Funda pentru. cel mai bun sfat :x

Răspuns Câştigător
| Cassidy a răspuns:

Pararea mea este ca da sa o porti big grin fusta e frumoasa la fel si picioarele, doar nu vrei sa ai niste butuci de picioare, sunt sigura ca vei arata superbwinking daca iti place mult fusta poart-o fara nicio jena!winking F u n d a?>big grin

5 răspunsuri:
| SickkSus a răspuns:

Am si eu o fusta la fel doar ca este simpla.Si am si eu picioarele subtiri si crede-ma ca pe aceasta fusta merg picioarele mai subtiri desii picioarele care le ai sunt aproape perfecte.Vai deci nu trebuie sa ii in considerare sfatul unor colegi idioti.Mai poti intreba o prietena daca este ceva.Dar sfatul meu este sa mergi cu fusta.Si ai noroc pentru ca la noi la scoala nu ne lasa cu fuste dinastea.Si are o fata fusta de asta doar ca pe gri si mai groasa si este grasa toate scoala rade de ea.Deci poarto linistita:*!

| PeStraziGoale explică:

Da. funda laughing

| Lollipop1663 a răspuns:

Pune-o! Cu o bluza si incaltari adecvate cred ca se vede bestial!

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Pune-o! Vara o sa treaca rapid, iar pentru o tinuta asa de frumoasa nu trebuie sa-i zici nu. In special, cand suntem pe ultima suta de metri a scolii si suntem pe culmile vacantei de vara smug Si daca ai picioarele frumoase, n-ai niciun motiv sa n-o porti.
Da-i bataie. Profii oricum n-o sa te mai certe ca le-a pierit cheful, crede-mawinking

| Geo_3118 a răspuns:

Poart-o. ai picioare frumoase, si nu trebuie sa le ascunzi, si in plus fetele ar trebui sa poarte mai mult fuste decat pantaloni :-