| PeStraziGoale a întrebat:

mi-am cumparat o fusta http://www.okazii.ro/catalog/52765191/fustita-cu-volanas e-.html#galerie (e altfel modelul) si mi`e cam rusine sa merg cu ea la scoala din cauza la picioare. Mi se pare ca am slabit si se vad asa in fusta asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:22, s:0&tx=80&ty=55&biw=1140&bih=727

. Ce sa fac? Sa mi`o pun sau nu maine?

Funda pentru. cel mai bun sfat :x

scuze categoria

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pfaaa straight face.
Dar arata bine fata.Indiferent cat esti tu de grasa, fusta nu o sa stea cu volanasele in sus decat daca modelul permite asta.
Fii linistita! Cu o bluzita si accesorii potrivite vei fi o frumoasa :*!

Răspuns utilizator avertizat
| andreii2 a răspuns:

Era mult mai bine daca o imbracai, puneai o poza cu ea pe tine.
Atunci iti puteam spune o parere.
Sincer mie imi place cum se vad picioarele in acea poza.
Daca tie iti place, e suficient.u decizitongue

| Zazu a răspuns:

Chiorul,n-ar fi mai bine sa isi puna un batic pe ochi? Ti-am vazut raspunsul din intamplare, cred ca esti un frustrat.O femeie violata traieste o drama.Un idiot care o violeaza doar pentru ca are fusta scurta, tot un idiot ramane.

| tzutzy_3632 a răspuns:

Da. ia-o. zi mersi ca nu esti grasa, ca atunci nu se vedea frumos

| cristi1234_8263 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi cu ea... ca daca iti ei o pereche de blugi sau ceva de genu o sa te arate cracanata, daca arati exact ca tipa din poza, cum crezi acum...

| cristi1234_8263 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi cu ea, ca daca iti ei o pereche de blugi sau ceva de genu o sa te arate cracanata, daca arati exact ca tipa din poza, cum crezi acum...

| thesmille a răspuns:

Nu trebuie să fi complexată de picioarele tale... fusta este foarte draguţă si picioarele acelea sunt foarte ok. deci incearc-o